datum aukce 20. 10. 2020 19:00
222
prodáno za: 1 600 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

25. Born Adolf

Srandičky

technika barevná litografie
rozměr 8 x 6,5 cm
signatura VD A. Born
rám Rámováno
autor 1930-2016

1****7 1 600 CZK 20. 10. 2020 19:23:29
1****5 1 500 CZK 20. 10. 2020 19:23:24
1****7 1 400 CZK 20. 10. 2020 19:23:21
7****7 1 300 CZK 20. 10. 2020 19:23:09
1****7 1 200 CZK 20. 10. 2020 19:22:55
3****6 1 100 CZK 20. 10. 2020 19:22:45
8****2 1 000 CZK 20. 10. 2020 19:22:42