datum aukce 20. 10. 2020 19:00
142
vyvolávací cena: 1 000 CZK

27. Lhoták Kamil

P.F. 82 Dr. M. Novotný

technika litografie
rozměr 10 x 14,5 cm
rok 1981
signatura PD K.Lhoták
rám Rámováno
autor 1912-1990