konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
161
6
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 80 000 CZK

4. Hudeček František

Reflektory

technika olej na kartonu
rozměr 25 x 35 cm
rok 1945
signatura PD Fr. Hudeček
rám Rámováno
autor 1909-1990