konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
65
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 5 000 CZK

5. Eichler Oldřich

Zátiší

technika olej na plátně
rozměr 100 x 100 cm
rok 1977
signatura LN
rám Rámováno
autor 1941 - 2014