konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
2
128
9
aktuální cena: 4 100 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

6. Červinka Zdeněk

Dvojice

technika olej na sololitu
rozměr 47 x 58 cm
signatura PD Červinka
rám Rámováno
autor 1928-2016