konec limitování 20. 10. 2020 18:00
datum aukce 20. 10. 2020 19:00
139
5
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 240 000 CZK

7. Radimský Václav

Lesní tůň

technika olej na kartonu
rozměr 51 x 49 cm
signatura PD Radimský
rám Rámováno
autor 1867-1946