banner

21. eAukce umění a starožitností

Sbírka špacírek a hůlek (téměř 150 kusů), obrazy, sběratelské předměty a starožitnosti.
Online v 19:00

Doporučené

Item image
Konečná cena:
60 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Porš Gustav, Na vřesovišti, olej na plátně, 60 x 80 cm
Item image
Konečná cena:
62 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Panuška Jaroslav, Zavátá cesta, olej na kartonu, 50 x 65 cm, zezadu autorský přípis
Item image
Konečná cena:
750 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Luxusní špacírka, rukojeť kostěnná s motivem ležícího lva, 85 cm
Item image
Konečná cena:
7 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Kytice, olej na kartonu, 66 x 51 cm
Item image
Konečná cena:
15 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Kytice ve džbánu, olej na plátně , 60 x 50 cm, poškozený štítek z Díla
Item image
Konečná cena:
1 400 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Lustr, 1. republika, kombinace mosaz se sklem, délka 95 cm