#1459

Schadt Karel (1888 – 1955), Cesta lesem

#1459

14 limitů
500 zobrazení
Vyvolávací cena: 200 Kč
11. 10. 2023 19:00

Prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Cesta lesem, olej na kartonu, 51 x 66 cm, signováno, vzadu výstavní razítko