#1221

Stříbrný servis s porcelánovými šálky

#1221

Silver
6 limitů
268 zobrazení
Vyvolávací cena: 200 Kč
3. 3. 2024 19:00

Prodejce
Galerie Goltzova Tvrz
stříbro, porcelán
rozměry
Konvice - výška 21 cm, mléčenka -výška 10 cm, cukřenka -výška 12,5 cm, šálek - výška 9 cm
další info
Ag 800/1000, puncováno, souprava celkem 15 ks,1x konvice- váha 583,0 g, 1x mléčenka- váha 185,0 g , 1x cukřenka- váha 236,0 g, 6x šálek-průměr 9 cm, váha 6ti ks 262,0 g, 6x podšálek s porcelánovým kalíškem- váha btto 6ti ks 474,0 g, porcelánové kalíška, zlacený květinový dekor-místy lehce setřeno