180 EUR
vyvolávací cena:
180 EUR

1974, lept na papieri, 11,5x7,6 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1974“

vyvolávací cena:
50 EUR

vyvolávací cena:
40 EUR

medirytina na papieri, 10x15 cm, neznačené

vyvolávací cena:
40 EUR

medirytina na papieri, 13,5x19 cm, neznačené

150 EUR
vyvolávací cena:
150 EUR

150 EUR
vyvolávací cena:
150 EUR

vyvolávací cena:
1 100 EUR

olej na preglejke, 74x102 cm, značené vpravo dole „K. Frech“

vyvolávací cena:
850 EUR

1982, kresba ceruzou na papieri, 40x30 cm, značené vpravo dole „M. Laluha 82“

600 EUR
vyvolávací cena:
600 EUR

1992, pastel na papieri, 26x23 cm, značené vstrede dole „M. L. 92“

vyvolávací cena:
1 100 EUR

pastel na papieri, 28x40 cm, značené vpravo hore „M. Laluha“

vyvolávací cena:
1 200 EUR

pastel na papieri, 21x29 cm, značené vstrede hore „M. Laluha“

vyvolávací cena:
1 500 EUR

pastel na papieri, 25x41 cm, značené vľavo na boku „M. Laluha“

vyvolávací cena:
1 400 EUR

pastel na papieri, 27,5x39 cm, značené vľavo dole „M. L.“

vyvolávací cena:
1 800 EUR

1975, pastel na papieri, 43x41 cm, značené vpravo na boku „M. Laluha 75“

vyvolávací cena:
3 100 EUR

olej na sololite, 30x38 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“

vyvolávací cena:
1 800 EUR

olej na sololite, 19x29 cm, značené vpravo dole „M. Laluha“

4 400 EUR
vyvolávací cena:
3 800 EUR

olej na maliarskej lepenke, 67x38 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“

290 EUR
vyvolávací cena:
290 EUR

litografia na papieri (85. nátlačok z nákladu 100), 25x40 cm, značené vpravo dole „Paštéka“