datum aukce 24. 03. 2021 19:00
12
872
prodáno za: 14 500 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

1. Kalvoda Alois

Cesta ze vsi

technika olej na plátně
rozměr 25,5 x 33 cm
signatura LD Al. Kalvoda
rám Rámováno
autor 1875-1934

*****1 14 500 CZK 24. 03. 2021 18:00:18