datum aukce 24. 03. 2021 19:00
21
337
prodáno za: 5 500 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

11. Icart Louis

Dívka trhající ovoce

technika litografie
rozměr 49 x 34 cm
signatura PD
rám Rámováno
autor 1880-1950

*****5 5 500 CZK 24. 03. 2021 19:05:29