konec limitování 24. 03. 2021 18:00
datum aukce 24. 03. 2021 19:00
4
123
2
aktuální cena: 1 800 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

11. Icart Louis

Dívka trhající ovoce

technika litografie
rozměr 49 x 34 cm
signatura PD
rám Rámováno
autor 1880-1950