konec limitování 24. 03. 2021 18:00
datum aukce 24. 03. 2021 19:00
140
7
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 2 500 CZK

14. Posselt Alfréd

U jezera

technika olej na plátně
rozměr 42 x 53 cm
signatura PD A. Posselt
rám Rámováno
autor 1884-1920