datum aukce 24. 03. 2021 19:00
10
390
prodáno za: 8 500 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

14. Posselt Alfréd

U jezera

technika olej na plátně
rozměr 42 x 53 cm
signatura PD A. Posselt
rám Rámováno
autor 1884-1920

*****5 8 500 CZK 24. 03. 2021 19:06:35
*****5 8 000 CZK 24. 03. 2021 19:06:35
*****5 7 500 CZK 24. 03. 2021 19:06:27