datum aukce 24. 03. 2021 19:00
545
vyvolávací cena: 900 000 CZK

2. Bukovac Vlaho

Zahalená

literatura Kružić - Uchytil V., Vlaho Bukovac, život i djelo 1855 - 1922, Zagreb 2005, str. 417, číslo soupisu díla 967 (Zakrabuljena)
technika Olej/plátno fixované na kartonu
rozměr 43,5 x 36,5 cm
rok 1916
signatura PD Vlaho Bukovac
rám Rámováno
autor 1855-1922