datum aukce 24. 03. 2021 19:00
6
486
prodáno za: 40 000 CZK
vyvolávací cena: 35 000 CZK

3. Vašíček Vladimír

Zamyšlená

technika olej na plátně
rozměr 65,5 x 55,5 cm
rok 1958
signatura LD Vašíček
rám Rámováno
autor 1919-2003

*****7 40 000 CZK 24. 03. 2021 19:01:21
*****1 40 000 CZK 24. 03. 2021 19:01:21
*****7 39 000 CZK 24. 03. 2021 19:01:09
*****1 38 000 CZK 24. 03. 2021 19:01:09
*****7 37 000 CZK 24. 03. 2021 19:01:03