datum aukce 24. 03. 2021 19:00
250
vyvolávací cena: 45 000 CZK

7. Pirchan Emil

Portrét

technika olej na plátně
rozměr 60 x 44,5 cm
signatura PN E. Pirchan
rám Nerámováno
autor 1844-1928