datum aukce 24. 03. 2021 19:00
236
prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

9. Havlíček Jiří

Velký betlém

technika kolorovaný a zlacený mědilept
rozměr 42 x 51 cm
rok 1979
signatura PD Havlíček
rám Rámováno
autor 1946

*****2 7 000 CZK 24. 03. 2021 19:04:53