datum aukce 14. 06. 2021 19:00
27
702
prodáno za: 105 000 CZK
vyvolávací cena: 40 000 CZK

2. Kvíčala Petr

No. 28 / Z cyklu "Jen pro tvé oči"

technika olej na plátně
rozměr 90,5 x 150 cm
rok 2005
signatura sign. na rubu monogram
rám Ne
autor 1960

*****3 105 000 CZK 14. 06. 2021 19:01:00
*****9 100 000 CZK 14. 06. 2021 19:00:52