datum aukce 14. 06. 2021 19:00
360
vyvolávací cena: 880 000 CZK

4. Bukovac Vlaho

Zahalená

technika olej/plátno fixované na kartonu
rozměr 43,5 x 36,5 cm
rok 1916
signatura PD Vlaho Bukovac
rám Ano
provenience Literatura: Kružić - Uchytil V., Vlaho Bukovac, život i djelo1855 - 1922, Zagreb 2005, str. 417, číslo soupisu díla 967 (Zakrabuljena)
autor 1855-1922