konec limitování 18. 05. 2022 18:00
datum aukce 18. 05. 2022 19:00
9
624
28
aktuální cena: 330 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

1. Radimský Václav

Listí žloutne (Za vesnicí)

technika olej na kartonu
rozměr 71 x 99 cm
rok kolem 1905
signatura LD V. Radimský
rám ano
provenience Obraz je publikován v knize Václav Radimský 1867-1946 od Naděždy Blažíčkové- Horové na str. 241 pod číslem 197.
autor 1867-1946