konec limitování 18. 05. 2022 18:00
datum aukce 18. 05. 2022 19:00
16
708
39
aktuální cena: 400 000 CZK
vyvolávací cena: 250 000 CZK

16. Radimský Václav

Stavení u vody (Starý Kolín)

technika olej na kartonu
rozměr 65 x 95 cm
rok 1920-1925
signatura PD V. Radimský
rám ano
provenience Obraz je publikován v knize Václav Radimský 1867-1946 od Naděždy Blažíčkové- Horové na str. 263 pod číslem 328.
autor 1867-1946