banner

112. Aukce AAA v Brně

starožitnosti, umění, mince, nábytek, sběratelské předměty
Jílová 2, 63900, Brno v 11:00

Prohlídka dražených předmětů - Jílová 2, Brno:

čtvrtek 10.11. 15:00 - 18:00

pátek 11.11. a sobota 12.11. 10:00 - 18:00

neděle 13.11. od 9:00

Doporučené

Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
terakota, barevně glazovaná, nesignováno. Značeno tlačeně MADE IN CZECHOSLOVAKIA a čísla 1253 0. KERAMIA, Znojmo. První polovina minulého století. Drobné oklepy a zespodu výrobní prasklina. ___Cca 40 x 66 x 24 cm
Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
"Příběh začíná" olej na plátně, signováno vpravo dole K. MALEČEK, datováno 1995, vzadu evidenční číslo 35/95 a autorský papírový štítek se jménem autora a názvem. ___49 x 59 (51 x 61) cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
58 000 Kč
"Velké lovecké zátiší" olej na dřevěné desce, signováno vpravo dole V. ROLÍN, nedatováno, patrně kolem roku 1925. ___100 x 110 (121 x 131) cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
celodřevěné, pravděpodobně pozdní Čching – přelom 19/20. století, obě zdobené na opěradle stylizovanými motivy – prostřední řezba je zrcadlově obrácený, stylizovaný jelen – symbol dlouhověkosti a bohatství toho, kdo na židli sedí. ___Sedací část 44,5 x 32 cm, výška sedací části 50 cm, maximální výška 88 cm, maximální šířka cca 68 cm, maximální hloubka cca 62 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
"Brno - Pohled na Petrov" barevná litografie, signováno vpravo dole v desce MATAL (Bohumír Matal), datováno 1949. Rámováno, zaskleno. ___Tisková plocha 46 x 29, celý list 59,5 x 40,5 (65 x 46,5) cm
Item image
Konečná cena:
6 800 Kč
Vyvolávací cena:
6 800 Kč
Reliéf sv. Pavel řezba v dubovém dřevě, bez polychromie, neznačeno, po roce 1600, západní Evropa. Stav úměrný stáří. ___47 x 14,5 x 3 cm ___Přiloženo Osvědčení o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty.
Item image
Konečná cena:
54 000 Kč
Vyvolávací cena:
34 000 Kč
německy, vevázáno v kůži do jednoho svazku. Napsal Johannes Scultetus (1595-1645), do němčiny přeložil D. Amadeus Megerlin (1625-1698), ilustroval Jonas Arnold Delineavit, vydal Johannes Gerlin, knihkupec z Ulmu, ve Frankfurtu nad Mohanem v roce 1666. ___20 x 17 cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
Fotografie "Jimi Hendrix" bromostříbrná originální fotografie, matná, nesignováno, neznačeno, autor JAN OLOFSSON. Fotografie byla pořízena v roce 1967 během interview pro Bild Journal v kanceláři manažera Jimiho Hendrixe na Gerrard Street v Londýně. Lehce ušpiněno. ___Obrazová plocha 18,8 x 18,3 cm, celý list 40,5 x 30,5 cm. Nerámováno.
Item image
Konečná cena:
85 000 Kč
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
rok vydání 1923, autor návrhu: sochař Jaroslav Benda a profesor Otakar Španiel, nominální hodnota 2 dukáty, stav viz fotografie. ___Průměr 25 mm | ryzost zlata 986/1000, hmotnost 6,98 g
Item image
Konečná cena:
21 000 Kč
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
"Mladá dáma v divadelní lóži" olej na plátně, signováno vpravo dole F. J. KRAUS, kolem roku 1935. ___72,5 x 56 (86 x 69) cm