banner

1. eAukce starožitností a výtvarného umění

Online v 18:00

31.10.2020

živě na LiveBid.cz

Doporučené

Item image
Konečná cena:
80 000 Kč
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
Velké porcelánové svícny, bohatě zdobené.
Item image
Konečná cena:
15 000 Kč
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
Pozlacená bronzová busta, 1830.
Item image
Konečná cena:
41 000 Kč
Vyvolávací cena:
23 000 Kč
585/1000 zlatá brož zdobená diamanty. Osvědčení a atest přiloženy.
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
1/3 1888, St – E – G, Rakousko – Uhersko, váha 15 kg, velice vzácný a hledaný.
Item image
Konečná cena:
10 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Míšeň cca 1920. Luxusní stav, 6x hrneček s podšálkem, konvice, cukřenka, mléčenka a svícen.
Item image
Konečná cena:
8 500 Kč
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
Rakouská romantika, restaurováno, zdobený rám, olej na plátně.
Item image
Konečná cena:
4 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Mosazné, alabastrový sloupek, funkční.
Item image
Konečná cena:
16 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Skříň v původním stavu, půlená, ručně malovaná. Rozvoz nábytku možný po domluvě, po celé ČR.