banner

3. eAukce starožitností a výtvarného umění

Online v 18:00

Začátek živé aukce 17.12. 2020 v 18.00 hod., konec limitní části v 17.00 hod.

živě LiveBid.cz

Doporučené

Item image
Konečná cena:
140 000 Kč
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
Francouzské barokní hodiny Boulle, s konzolovým stolkem s mramorovou deskou. Pozdní 18. století Vincent Sarrazin, o hodináři zjištěno, že se oženil v r. 1741 s Therese Germain. Hodiny jsou funkční, špidlový krok, půlové bití do zvonku. Původní stav, neopravované. Místy vypadaná inkrustace. Výška 92 cm, stolek 85 cm.
Item image
Konečná cena:
10 000 Kč
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
Velkoformátový obraz, Mimozemská fikce. Olej na desce 121x190 cm !!! Mírné poškození
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
Olej na plátně. Konec 19. století. Nádherný rám, dřevo, tvrzená sádra. Obraz 75x100 cm, rám 106x132 cm.
Item image
Konečná cena:
7 500 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Ag sada příborů v dřevěné etui (5x čajová lžičky, 6x polévková lžíce, 1x naběračka – váha celkem 472g + 6x nůž, 6x vidlička , 5x desertní nůž – váha celkem 1189g)
Item image
Konečná cena:
3 900 Kč
Vyvolávací cena:
2 100 Kč
Au brož Biedermeier, 750/1000, 3,4 g, 585/1000 0,6 g.
Item image
Konečná cena:
18 000 Kč
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
585/1000 dámský, tepaný, skládaný náramek 18,3g. Délka 18,5 cm.
Item image
Konečná cena:
5 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 400 Kč
Dámské jeptišky 16,3 g
Item image
Konečná cena:
4 000 Kč
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
Čajový servis Březová, kolem r. 1860. Konvička malý oťuk, jeden hrneček prasklý.