banner

6. eAukce starožitností a výtvarného umění

Online v 19:00

Starožitnosti, obrazy, grafika.

Prodej části pozůstalosti po Jiřině Jiráskové a Olze Čuříkové.

Položky přidáváme postupně.

Začátek aukce 15. 9. 2021 v 19.00 hod.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
5 500 Kč
Vyvolávací cena:
500 Kč
Nástolec zdobený florálním motivem, značeno August Nowotny, Stará Role – ALTROHLAU, šířka 32x25 cm, výška 15 cm.
Item image
Konečná cena:
3 100 Kč
Vyvolávací cena:
500 Kč
Mísa na ovoce. Podtlakový modrý tisk na kamenině. Ze série „Pohledy Luigi Mayera v Osmanské říši“ Z roku 1803. Průměr 24,5 cm, výška 11,5 cm.
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
2 900 Kč
Mechanický, značky Essex (made in England), rozměry: 19x23x16cm
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
Počátek 19.století, malba na porcelánu, rozměry: 12,5x9cm, s rámečkem: 14,5X11CM
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Dřevěná s mramorovou deskou, dodatečně elektrifikovaná, funkčnost netestována, Výška 154 cm. Rozvoz nábytku možný po domluvě.
Item image
Konečná cena:
20 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Biedermeier, 4 police, mírně poškozená, vzácný kus nábytku, Rozvoz nábytku možný po domluvě.
Item image
Konečná cena:
39 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Hlava klauna, signováno vlevo dole, vpravo origin litho
Item image
Konečná cena:
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
Z cyklu Boje a zápasy, bronz, původní odlitek,signováno E.Filla