datum aukce 30. 03. 2019 12:00
166
vyvolávací cena: 260 EUR

123. Molnár Karol

Pózujúca

technika olej na sololite
další informace slovenský výtvarník (1903 - 1981)
rozměr 63 x 41,5
rok 1947
signatura Signované a datované vpravo dole.
rám Rámované.