hlavní popis | Vystudoval Filozofická fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, Katedru výtvarné teorie a výchovy (1965–1970). Člen Hollaru: od r. 1991
V roce 2020 se stal Ondřej Michálek laureátem 25. Ceny Vladimíra Boudníka za celoživotní přínos grafické tvorbě |
stav | perfektní |
technika | linoryt |
rozměr | 61,5x79 cm |
rok | 1988 |
signatura | signováno PD |
rám | ne |
popis v pravém sloupci | 21/24 |
provenience | Diakonie |
život autora | *1947 |
Osvětlování XIII.