#12

Ondřej Michálek
(1947)

Osvětlování XIII

Ondřej Michálek
#12

Ondřej Michálek
(1947)

Osvětlování XIII

1 limit
260 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
17. 4. 2022 18:00

hlavní popis
Vystudoval Filozofická fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, Katedru výtvarné teorie a výchovy (1965–1970). Člen Hollaru: od r. 1991 V roce 2020 se stal Ondřej Michálek laureátem 25. Ceny Vladimíra Boudníka za celoživotní přínos grafické tvorbě
stav
perfektní
linoryt
61,5x79 cm
1988
signováno PD
ne
popis v pravém sloupci
21/24
provenience
Diakonie
život autora
*1947

Osvětlování XIII.