datum aukce 10. 04. 2021 18:00
339
vyvolávací cena: 4 000 CZK

1. David Formánek

Crossed lines, white wins

technika Digitální tisk
rozměr 100x100 cm
signatura Signováno
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii