datum aukce 10. 04. 2021 18:00
5
691
prodáno za: 65 000 CZK
vyvolávací cena: 48 000 CZK

10. Pasta Oner

Tupac

technika Akryl a sítotisk na plátně
rozměr 100x70
rok 2021
signatura Signováno na zadní straně
rám nerámováno
stav díla Dar autora pro nadaci Diakonie
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii

*****9 65 000 CZK 10. 04. 2021 18:03:31