datum aukce 10. 04. 2021 18:00
96
vyvolávací cena: 150 000 CZK

117. Jiří (Remo) Jelínek

Zátiší se džbánem a ovocem

zachovalost Dobrý
technika Olej na dřevěné desce
rozměr 69 x 38,5 cm
rok Kolem r. 1932
signatura Signováno v PN
provenience Soukromá sbírka