datum aukce 10. 04. 2021 18:00
261
vyvolávací cena: 3 000 CZK

12. Jana Vojnarová

Bez názvu

technika Koláž
rozměr 41x30  cm
rok 2020
signatura Signováno PD
rám volný list
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii