datum aukce 10. 04. 2021 18:00
97
vyvolávací cena: 12 000 CZK

139. Milan Nápravník

Inverzáž M1-007A

zachovalost Velmi dobrý
technika Fotografie
rozměr 50 x 60 cm
rok 80. - 90. léta 20. století
stav díla Autorova pozůstalost - dílo získáno přímo z atelieru autora. Certifikát pravosti správce pozůstalosti.
provenience Soukromá sbírka