datum aukce 10. 04. 2021 18:00
174
vyvolávací cena: 15 000 CZK

145. Ivan Ouhel

Kompozice s červenou skvrnou

technika Tempera, lak, lepenka
rozměr 35 cm,5x26,5
rok 2003
signatura Signováno
provenience Soukromá sbírka