technika | Digitální tisk na zrcadle |
rozměr | 60x60 cm |
rok | 2015 |
signatura | Signováno |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Lotosy
rozměr | 60x60 cm |
rok | 2015 |
signatura | Signováno |
autor | Dar autora Diakonii |