datum aukce 10. 04. 2021 18:00
243
prodáno za: 4 500 CZK
vyvolávací cena: 4 500 CZK

15. Jiří Macht

Lotosy

technika Digitální tisk na zrcadle
rozměr 60x60 cm
rok 2015
signatura Signováno
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii

*****9 4 500 CZK 10. 04. 2021 18:05:06