datum aukce 10. 04. 2021 18:00
123
prodáno za: 42 000 CZK
vyvolávací cena: 42 000 CZK

156. Miroslav Tichý

Blondýnka

technika Bromostříbrná Fotografie
rozměr 17,7x12,8 cm
rok 70. léta
signatura NeSignováno
rám pasparta
stav díla Pravost díla potvrzena kurátorem a znalcem Tichého díla Pavlem Vančátem
provenience Soukromá sbírka

*****3 42 000 CZK 10. 04. 2021 18:49:39