technika | Kombinovaná technika na plátně |
rozměr | 24x30 cm |
rok | 2015 |
signatura | NeSignováno |
stav díla | Vzadu značeno "Josefina Klimentová" |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Bez názvu (triptych)
rozměr | 24x30 cm |
rok | 2015 |
signatura | NeSignováno |
autor | Dar autora Diakonii |