#16

Josefina Klimentová

Josefina Klimentová
Josefina Klimentová
Josefina Klimentová
Josefina Klimentová
#16

Josefina Klimentová

370 zobrazení
2 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Kombinovaná technika na plátně
24x30 cm
2015
NeSignováno
Vzadu značeno "Josefina Klimentová"
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Bez názvu (triptych)