datum aukce 10. 04. 2021 18:00
245
vyvolávací cena: 2 000 CZK

16. Josefina Klimentová

Bez názvu (triptych)

technika Kombinovaná technika na plátně
rozměr 24x30 cm
rok 2015
signatura NeSignováno
stav díla Vzadu značeno "Josefina Klimentová"
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii