datum aukce 10. 04. 2021 18:00
159
vyvolávací cena: 24 000 CZK

213. Oldřich Kulhánek

Parabola No. 1

zachovalost velmi dobrý
technika Litografie A.T. 10
rozměr 76 x 54
rok 2000
signatura sign. vpravo dole
rám ne
provenience Soukr. sbírka