datum aukce 10. 04. 2021 18:00
10
238
prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

234. Karel Malich

Dívka

zachovalost dobrý stav
technika Litografie
rozměr 11,5 x 8,5
rok 1960
signatura Signováno vpravo dole
rám ne
provenience Soukr. sbírka

*****0 11 000 CZK 10. 04. 2021 19:09:56
*****2 10 000 CZK 10. 04. 2021 19:09:51
*****0 9 500 CZK 10. 04. 2021 19:09:45
*****2 9 000 CZK 10. 04. 2021 19:09:39
*****0 8 500 CZK 10. 04. 2021 19:09:36
*****2 8 000 CZK 10. 04. 2021 19:09:33
*****0 7 500 CZK 10. 04. 2021 19:09:25
*****2 7 000 CZK 10. 04. 2021 19:09:21
*****0 6 500 CZK 10. 04. 2021 19:09:14
*****2 6 000 CZK 10. 04. 2021 19:09:11
*****0 5 500 CZK 10. 04. 2021 19:09:06
*****2 5 000 CZK 10. 04. 2021 19:09:00
*****0 4 900 CZK 10. 04. 2021 19:08:56
*****2 4 800 CZK 10. 04. 2021 19:08:53
*****0 4 700 CZK 10. 04. 2021 19:08:51
*****2 4 600 CZK 10. 04. 2021 19:08:49
*****0 4 500 CZK 10. 04. 2021 19:08:41
*****5 4 400 CZK 10. 04. 2021 19:08:37
*****0 4 400 CZK 10. 04. 2021 19:08:37
*****5 4 300 CZK 10. 04. 2021 19:08:35