datum aukce 10. 04. 2021 18:00
300
vyvolávací cena: 36 000 CZK

25. Vladimír Houdek

Identita

technika Akryl, voskovy pastel, Koláž na plátně
rozměr 30x24
rok 2019
signatura Signováno PD
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii