datum aukce 10. 04. 2021 18:00
191
vyvolávací cena: 4 000 CZK

4. Antonín Kopp

Odpadky jdou do nebe II

technika Digitální tisk na plátně
rozměr 80x100 cm
rok 2013
signatura Signováno na rubu
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii