datum aukce 10. 04. 2021 18:00
300
vyvolávací cena: 77 000 CZK

41. Tomki Němec

Václav Havel se dívá sám na sebe v TV, na zámku v Lánech

technika ČB fotografie
rozměr 100x74,5cm
rok 1990
signatura signováno autorem
rám kazetový rám z přírodního dubu
stav díla Fotografie na papíru Hahnemuhle Photo Rag Satin 310g/M2, adjustováno na hliníkový sendvič Dibond; vyhotoveno 2016 k nedožitým osmdesátinám Václava Havla
provenience Aukce pro Diakonii
autor Polovina výtěžku bude věnována na humanitární účely