technika | pastel na černém papíře |
rozměr | 21x28 |
rok | 2020 |
signatura | Signováno PD |
rám | pasparta |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Japonsko, Kobe
rozměr | 21x28 |
rok | 2020 |
signatura | Signováno PD |
rám | pasparta |
autor | Dar autora Diakonii |