datum aukce 10. 04. 2021 18:00
2
195
prodáno za: 3 600 CZK
vyvolávací cena: 3 500 CZK

48. Nikola Korčáková

Granátová jablka

technika Sklo, papír
rozměr 20x10
rok 2019
signatura NeSignováno
stav díla Miska zdobená technikou decoupage. Jediný kus, originál
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii

*****5 3 600 CZK 10. 04. 2021 18:17:33