datum aukce 10. 04. 2021 18:00
215
prodáno za: 800 CZK
vyvolávací cena: 800 CZK

5. Cristo del Risco

Ikona

technika Olej na sololitu
rozměr 30x30 cm
rok 2016
signatura neSignováno
stav díla Na rámu zn."Cristo 2016"
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii

*****9 800 CZK 10. 04. 2021 18:01:58