#5

Cristo del Risco

Cristo del Risco
Cristo del Risco
Cristo del Risco
Cristo del Risco
#5

Cristo del Risco

336 zobrazení
800 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Vyvolávací cena: 800 Kč
10. 4. 2021 18:00

Olej na sololitu
30x30 cm
2016
neSignováno
Na rámu zn."Cristo 2016"
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Ikona