technika | Olej na sololitu |
rozměr | 30x30 cm |
rok | 2016 |
signatura | neSignováno |
stav díla | Na rámu zn."Cristo 2016" |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Ikona
technika | Olej na sololitu |
rozměr | 30x30 cm |
rok | 2016 |
signatura | neSignováno |
autor | Dar autora Diakonii |