datum aukce 10. 04. 2021 18:00
334
vyvolávací cena: 15 000 CZK

8. Igor Grimmich

Zelená hlava 3

technika Akryl na plátně
rozměr 51x51 cm
rok 2010
signatura Signováno na reversu
stav díla Na reversu: IGOR GRIMMICH "ZELENÁ HLAVA III" 2010
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii