datum aukce 10. 04. 2021 18:00
150
vyvolávací cena: 35 000 CZK

81. Kamil Lhoták

Návrh na kreslený film

zachovalost stav dobrý
technika Kombinovaná technika na kartonu
rozměr 27,5x12,5
rok 2. polovina 20. století
signatura Signatura PD
stav díla Unikátní dílo, dosud se v aukcích neobjevilo
provenience Soukromá sbírka