datum aukce 10. 04. 2021 18:00
224
vyvolávací cena: 3 000 CZK

9. Irena Armutidisova

Rozprava

technika Kombinovaná technika na plátně
rozměr 25x20 cm
rok 2016
signatura Signováno na rubu
stav díla Na reversu: Rozprava 2016
provenience Aukce pro Diakonii
autor Dar autora Diakonii