technika | Kombinovaná technika na plátně |
rozměr | 25x20 cm |
rok | 2016 |
signatura | Signováno na rubu |
stav díla | Na reversu: Rozprava 2016 |
provenience | Aukce pro Diakonii |
autor | Dar autora Diakonii |
Rozprava
rozměr | 25x20 cm |
rok | 2016 |
autor | Dar autora Diakonii |