#9

Irena Armutidisova

Irena Armutidisova
Irena Armutidisova
Irena Armutidisova
#9

Irena Armutidisova

347 zobrazení
3 000 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
10. 4. 2021 18:00

Kombinovaná technika na plátně
25x20 cm
2016
Signováno na rubu
Na reversu: Rozprava 2016
provenience
Aukce pro Diakonii
Dar autora Diakonii

Rozprava