konec limitování 26. 06. 2021 17:00
datum aukce 26. 06. 2021 18:00
26
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 60 000 CZK

157. Xenia Hoffmeisterová (1958)

Výtrusnice - Česká malířka, sochařka, grafička, scénografka a kostýmní návrhářka. Zabývá se malbou a tvorbou soch a objektů, vytváří ale i volnou a užitou grafiku a keramiku. Od roku 2001 je členem výtvarného spolku Mánes a od roku 2004 je členkou výtvarného spolku Hollar.

technika Akryl na plátně
rozměr 100x130 cm
rok 2016
signatura Monogramováno a datováno na zadní straně “XH 2016”
stav díla Perfektní
provenience Atelier autorky