konec limitování 26. 06. 2021 17:00
datum aukce 26. 06. 2021 18:00
2
51
aktuální cena: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 17 000 CZK

190. Cyril Bouda / Cyrill Mikoláš Bouda (1901 - 1984)

Koupání v řece - Český malíř, grafik a ilustrátor, profesor na Karlově univerzitě. Žil v zahradním domku ve Vlašské ulici na úpatí Petřína. Mj. tvořil návrhy pro vitráže (např. okno v severní lodi sv. Víta u Hilbertovy klenotnice), návrhl také panoramatickou tapisérii města Prahy pro hotel International v Praze - Dejvicích (1958) aj.

technika Kresba a akvarel na kartonu
rozměr 26x37 cm
rok Nedatováno
signatura Signováno PD
rám Původní adjustáž, pasparta, sklo
stav díla Původní stav
provenience Soukromá sbírka