konec limitování 26. 06. 2021 17:00
datum aukce 26. 06. 2021 18:00
61
7
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 19 000 CZK

2. Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Ráno - Za minulého režimu byl jako umělec bojkotován, po revoluci působil jako profesor na AVU Praha. Zastoupen ve sbírkách Národní galerie v Praze, Galerie hl. města Prahy a mnoha dalších, v zahraničí např. v Centre Georges Pompidou v Paříži.

technika Akryl na plátně
rozměr 28x35 cm
rok 2012
signatura Signováno PD
stav díla perfektní
provenience soukromá sbírka